خرید ویپ و تجهیزات سیگارالکترونیکی و پرداخت با تمام ارزهای دیجیتال دنیا!

پرداخت با رمزارز

پرداخت به سبک آینده!​

در راستای بهبود روش های پرداخت فروشگاه اینترنتی ویپ ایران و رفاه حال مشتریان عزیز، تیم فنی ویپ ایران قابلیت جدید و آینده نگرانه ای را ایجاد کرده است که با استفاده از آن، از این پس شما می توانید در کنار روش پرداخت “درگاه بانکی” و “کارت به کارت”، تمامی محصولات موجود در وب سایت را با پرداخت وجه از طریق ارزهای دیجیتال خرید کنید. فروشگاه ویپ  ایران یکی از اولین فروشگاه های حامی ارزهای دیجیتال در ایران است که با ایجاد روشی نوین برای خرید ویپ با بیت کوین و دیگرارزهای دیجیتال به دنبال راحتی هرچه بیشتر شما همراهان عزیز است. خرید کالا با بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال امکانی جدید است که در یک سال اخیر کاربران زیادی خواهان در دسترس بودن آن در کشورمان بوده و هستند.

این روزها که اطلاع مردم دنیا از ارزهای دیجیتال رو به افزایش است و به عنوان پدیده‌ای نوظهور با کاربردهای فراوان از آنها یاد می‌شود، بی شک در آینده جایگزین پول های سنتی می شوند. ارزهای دیجیتالی در حقیقت ارزهایی هستند که با پروتکل‌های رمزگذاری‌شده طراحی می‌شوند و هدف‌شان کاهش تقلب و ممانعت از جعل و کلاه‌برداری ارزی است.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از “بلاک چین چیست. ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند.
کریپتوکارنسی‌ها را می‌توان به صورت مستقیم و بدون دخالت هرگونه واسطه‌ای در اینترنت به شخص دیگری ارسال کرد. یعنی برای ارسال ارزهای دیجیتال به یکدیگر نیازی به افتتاح حساب بانکی، استفاده از خدمات بانک‌ها یا هر سازمان واسطه‌ دیگری نخواهید داشت.
رمزارزها همانند ریال و دلار پول‌هایی هستند که با سازوکار مختلفی ایجاد و توزیع می‌شوند. فرایند خلق برخی از این پول‌ها مانند بیت کوین با ماینینگ انجام می‌شود و برای تعدادی دیگر از آن‌ها، تمامی سکه‌ها از قبل به صورت استخراج شده در شبکه قرار می‌گیرند. ارزهای دیجیتال بر روی فناوری‌ دفترکل توزیع شده ساخته‌ شده‌اند که یکی از محصولات مهم آن، فناوری بلاک چین است. بلاک چین‌های عمومی که اکثر ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌کنند، قابلیت مشاهده تمامی تراکنش‌ها را چه برای افرادی که در شبکه حضور دارند و چه برای افراد خارج از شبکه فراهم می‌کند.

روش خرید ویپ با رمزارز :

پس از اضافه کردن کالاهای دلخواه به سبد خرید، در صفحه پرداخت گزینه “پرداخت توسط ارزهای دیجیتال” را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. پس از آن، برای پرداخت صورت حساب خود به تیم پشتیبانی ویپ ایران در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید تا پس از محاسبه مبلغ صورت حساب و تبدیل آن به مقدار ارز دیجیتال انتخابی شما، آدرس کیف پول الکترونیکی برای شما ارسال شود. با این روش شما به راحتی بدون نیاز به استفاده از سیستم بانکی می توانید خرید خود را با دارایی رمزارزی خود انجام دهید.

به راهنمایی نیاز دارید؟
×

فهرست